Structura ARCE

Stabilita in urma Adunarii generale ARCE desfasurate la data de 24 noiembrie 2017, in cadrul Congresului National ARCE – editia a IX-a, desfasurat la BUCURESTI.

Procese verbale ale Adunarii Generale ARCE incheiate in data: 31.10.2008, 13.11.2009, 22.11.2013, 16.10.2015, 24.11.201723.11.2018.

* Presedinte:
Dr. Ciprian Duta (ciprian_duta@yahoo.com)

* Secretar General:
Dr. Victor Tomulescu (victor.tomulescu@gmail.com)

* Vicepresedinti:
Dr. Vasile Bintintan (vbintintan@gmail.com)
Dr. Valentin Calu (drcalu@gmail.com)
Dr. Valeriu Surlin (vsurlin@gmail.com)

* Trezorier:
Dr. Calin Tiu (tiucalin@gmail.com)

* Comitet Director:
Dr. Razvan Popescu (razvanpop2000@yahoo.com)
Dr. Florin Zaharie (florinzaharie@yahoo.com)
Dr. Dan Ulmeanu (d_ulmeanu@yahoo.com)
Dr. Dan Brebu (dr.brebudan@gmail.com)
Dr. Nicolau Alexandru (aenicolau@gmail.com)

* Comitet Educatie:
Dr. Florin Turcu (florin_turcu@yahoo.com)

* Tehnologie:
Dr. Mircea Litescu (mircealitescu@gmail.com)

* Cercetare, publicatii:
Dr. Florin Iordache (florinmd@hotmail.com)

* Relatii internationale:
Dr. Bogdan Diaconescu (bogdan.diaconescu@yahoo.com)