Structura ARCE

Stabilita in urma Adunarii generale ARCE desfasurate la data de 22 noiembrie 2013, in cadrul Congresului National ARCE – editia a VII-a, desfasurat la BUCURESTI.

Procese verbale ale Adunarii Generale ARCE incheiate in data: 31.10.2008, 13.11.2009, 22.11.2013, 16.10.2015.

Presedinte

  • Dr. Catalin Copaescu (catalincopaescu@gmail.com)
  • Catalin Copaescu_71x107

Vicepresedinti

  • – Prof. Dr . Sorin Olariu (srnolariu@yahoo.com)
  • – Dr. Valeriu Surlin

Secretar General

  • Dr. Victor Tomulescu (victor.tomulescu@gmail.com)

Trezorier

  • Dr. Calin Tiu (tiucalin@yahoo.com)
  • Tiu Calin Iulian_116x107

Comitet director ARCE

  • Dr. Razvan Popescu (razvanpop2000@yahoo.com)
  • Popescu Razvan - Catalin_142x106
  • Dr. Vasile Bintintan
  • Dr. Alexandru Eugen Nicolau (anicolau@easynet.ro)
  • Dr. Stelian Pantea (stepan62@yahoo.com)
  • Pantea Stelian_80x107
  • Dr. Danila Nicolae (ndanila53@yahoo.com)

Comitetul de Educatie

  • Dr. Florin Turcu (florin_turcu@yahoo.com) – responsabil comitet
  • Dr. Radu Seicean – rseicean@yahoo.com
  • Dr. Radu Moldovanu – rmoldovanu@gmail.com
  • Dr. Varcus Florian – varcus.florian@yahoo.com
  • Dr. Sandu Ramboiu – sandu_r@yahoo.com
  • Dr. Stoica Alin – alin.stoica@gmail.com
  • Dr. Dorin Popa – popa_dorin_eugen@yahoo.com

Cercetare publicatii

  • Dr. Bogdan Diaconescu

Comunicare, site, email

  • Dr. Eduard Catrina (edicatrina@gmail.com) – responsabil comitet
  • Dr. Cristian Boru
  • Dr. Ivan Codrut (codrutivan@gmail.com)

Tehnologie

  • Dr. Dan Ulmeanu (d_ulmeanu@yahoo.com) – responsabil comitet

Relatii internationale

  • Dr. Bogdan Martian (bvmartian@yahoo.com) – responsabil comitet
  • Dr. Cristian Boru – cristian.boru@yahoo.com
  • Dr. Valentin Calu – drcalu@gmail.com
  • Dr. Bogdan Diaconescu – bogdan.diaconescu@yahoo.com